Oferowany tutaj produkt to rękawica do szyb Window Mitt HWM E20527 - do czyszczenia i mycia bez użycia detergentów - produkt angielskiej firmy E-cloth:

 • Ściereczka do szyb i okien E-Cloth to idealne rozwiązanie dla maślanego nosa Sparky'ego na tylnej szybie samochodu - oraz powracających plam wody na szybie nad zlewem w kuchni. Poręczna ściereczka szybko czyści szyby wewnątrz i na zewnątrz domu i samochodu.

  • Mikrowłókna Premium usuwają brud i lekki tłuszcz przy użyciu tylko wody.

  • Jeden rozmiar. Wystarczy zwilżyć wodą. Nie ma potrzeby dodawania dodatkowych środków czyszczących. Po wyczyszczeniu wypłucz rękawicę i wytrzyj ją, aby nie pozostawić smug i kłaczków. Prać, aby odświeżyć


  Materiały - 80% poliester, 20% poliamid

  Kolor - Pomarańczowy

  Kraj pochodzenia - Indonezja

  E-Cloth Window Mitt to następna rzecz po pomocniku, który ukrywa się w magicznej lampie, jest Twoim skrótem do perfekcyjnie czystych okien i szyb. Wygodna mata usuwa smugi, lekki tłuszcz, brud i ponad 99% bakterii, zapewniając lśniące wykończenie. Wszystko, co musisz dodać, to woda. (Rzędy plis - każda wypełniona precyzyjnie zaprojektowanymi mikrowłóknami - chwytają brud, kurz i smugi za jednym lub dwoma machnięciami. Nie trzeba nic więcej, aby uzyskać efekt bez smug i kłaczków. Aby odświeżyć, wystarczy wrzucić je do prania. Ponieważ w przeciwieństwie do jednorazowych ręczników papierowych, Window Genie jest stworzony do długotrwałego użytku - z gwarancją na 3 lata lub 300 prań. To prostszy, szybszy i oszczędniejszy sposób na wyraźnie lepsze rezultaty.

  Napisz opinię

  Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
      Zły           Dobry

   

  • Marka: E-cloth
  • Kod produktu: E20527 E-cloth rękawica do szyb HWM
  • EAN: 5037284205277
  • Dostępność: 17

  Produkty powiązane

  E-cloth gąbka do szyb - Window Dynamo WDP E21004

  E-cloth gąbka do szyb - Window Dynamo WDP E21004

  Oferowany tutaj produkt to gąbka do szyb Window Dynamo WDP E21004 - do czyszczenia i mycia bez użyci..

  Tagi: E-cloth, sprzątanie, bez detergentów